Loeb si zlomil ruku!

29. září 2006 v 9:46 | správce 2 |  Aktuálně
Úřadující světový šampion v automobilových soutěžích nevybojuje už na nadcházející Turecké rally titul letošního mistra světa. Důvodem jeho absence bude zlomenina paže na pravé ruce, jenž mu vystaví stop minimálně právě pro Tureckou rally.
Francouzský rekordman v počtu vítězství na soutěžích MS si zranění přivodil ve Švýcarsku během projížďky na horském kole. V současné době není jasné, na jak dlouho bude Sébastien Loeb vyřazen ze světového šampionátu, po Turecké rally je další naplánovanou soutěží až Australská rally koncem října.
Sébastien Loeb k tomu na své oficiální stránce řekl: "Jel jsem na horském kole po lesní cestě a přední kolo se mi zarazilo o kámen. Šel jsem přes řídítka a dopadl na loket tak nešťastně, že jsem si zlomil kost."
Operaci se francouzský jezdec podrobil v Lausanne ve Švýcarsku. "Dnes ráno jsem byl operován a odpoledne mě doktor informoval o situaci. Vše proběhlo v pořádku. Je jasné, že Tureckou rally vynechám. Doufám, že budu v pořádku co nejdříve," dodal Francouz.
Tým Kronos Citroën ještě nerozhodl o tom, kdo SébaLoeba nahradí v Turecku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama