"Letos to bude o hodně těžší," říká Loeb

21. února 2007 v 15:08 | správce 2 |  Mistrovství světa
Sébastien Loeb řekl, že letos bude mnohem více adeptů na titul, než tomu bylo v předešlých dvou letech. V roce 2005 vlastně neměl soupeře žádného a vloni to byl pouze Marcus Grönholm.
Letos to ale vypadá tak, že se do bojů o titul zapojí kromě Loeba a Grönholma, také Mikko Hirvonen a od Mexika možná i Petter Solberg,jenž pojede v nové Impreze WRC 2007.
"Letos to nebude tak jasné, jako vloni," řekl na úvod francouzský pilot. "Jelikož Mikko jel na sněhu velmi dobře, dá se předpokládat, že na šotolině nijak nezvolní. Myslím, že také on je velkým konkurentem v boji o letošní titul. To je ale dobře, protože tím se stane šampionát zase o něco zajímavější."
A jaké šance si dává s novým vozem před Mexickou rally Sébastien Loeb? "Je to ještě nový vůz, který je potřeba doladit. Na sněhu jste mohli vidět, že nějaké nedokonalosti tam ještě jsou."
"Je potřeba vychytat dětské nemoci a pak to bude bezchybné. Čekají nás v příštím týdnu testy na šotolině, takže na tom zapracuji. V Mexiku to jistě bude boj s oběma vozy Ford Focus WRC 06, které jsou na šotolině velmi silné," pokračoval Loeb.
Podle předpovědí se od Daniho toho ještě moc čekat nemůže, protože má zatím málo zkušeností se šotolinou ve voze WRC, ale i tak Sébastien řekl, že se pokusí získat maximum bodů pro tým a dohonit Ford. "Nesmí nám moc odskočit, protože pak se již ztráta bude dohánět jen velmi těžko," dodal na závěr Francouz.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama