Rally Norsko 2007 živě I.etapa - RZ 8 /6,75 km/

17. února 2007 v 1:28 | správce 2 |  Aktuálně
Poslední úsek první etapy vyhrál Loeb 2,5 vteřiny před Hirvonenem a 2,9 vteřiny před třetím Grönholmem. Petter Solberg dojel čtvrtý.
Kopecký šestnáctý, celkově poposkočil na 22.místo.
Celkově po I.ETAPĚ vede Mikko Hirvonen s Fordem, druhý je jeho kolega Grönholm (ztrácí 16 vteřin), třetí Loeb - na Marcuse ztrácý jen 1,8 vteřiny. Čtvrtý je Petter Solberg, pátý Gardemeister, šestý Galli, sedmý Henning Solberg, osmý Stohl, devátý Atkinson, desátý Latvala a jedenáctý Carlsson.
Info po I.ETAPĚ:
HIRVONEN M. / LEHTINEN J. (st. č. 4) "Jsem velmi spokojený. Vždyť vedu rally. Sébastien sice v závěru zrychlil, ale v pohodě. Měl jsem špatné pneumatiky."
GRÖNHOLM M. / RAUTIAINEN T. (st. č. 3) "Sébastien mě porazil na všech odpoledních testech a já nevím proč. No nic, zítra je další den."
LOEB S. / ELENA D. (st. č. 1) "Snažil jsem se jet na jistotu, abych neudělal chybu. To se mi podařilo. Uvidíme, jak to půjde zítra, kdy nebudu vyjíždět jako první."
SOLBERG P. / MILLS P. (st. č. 7) "Jelo se mi dobře. I s poškozeným řízením to celkem ušlo. Zítra je další den. Užívám si to."
GARDEMEISTER T. / HONKANEN J. (st. č. 21) "Nebylo to dnes nejlepší, ani nejhorší. Měl jsem několik krizovek. Snad to bude zítra lepší."
GALLI G. / BERNACCHINI G. (st. č. 19) "Nemohu být spokojený úplně, protože jsem se propadl v posledních dvou testech. Udělal jsem moc chyb, včetně hodin."
SOLBERG H. / MENKERUD C. (st. č. 10) "Mám něco se zadním tlumičem. Uniká mi z něj olej."
STOHL M. / MINOR I. (st. č. 5) "Myslel jsem, že mám něco s převodovkou, ale naštěstí tomu tak nebylo. Unikal mi olej, ale v servisu se to vyřešilo."
ATKINSON Ch. / MACNEALL G. (st. č. 8) "Není to nejhorší. Ještě není konec. Těším se ale na novou Imprezu WRC."
LATVALA J.-M. / ANTTILA M. (st. č. 9) "Byl to pro mě dobrý den. Jsem spokojený. Dokázal jsem zajíždět velmi dobré časy."
CARLSSON D. / GIRAUDET D. (st. č. 6) "Jel jsem dnes špatně. Čekám lepší zítřek. Opravdu to bylo ve mně."
SORDO D. / MARTI M. (st. č. 2) "Jsem spokojený. Sice jsem udělal zase malou chybu, ale jsem v cíli první etapy."
PONS X. / AMIGO X. (st. č. 22) "Musím změnit nastavení, ale jinak jsem rád, že jsem v cíli první etapy. To se mi letos ještě nepodařilo."
KOPECKÝ J. / SCHOVÁNEK F. (st. č. 20) "Změnili jsme nastavení vozu, ale byl to špatný krok. Musíme vymyslet něco jiného."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama