Rally Norsko 2007 živě II.etapa - RZ 9 /44,28 km/

17. února 2007 v 12:20 | správce 2 |  Aktuálně
Předlouhý první úsek druhé etapy vyhrál Mikko Hirvonen o 5,1 vteřiny před Marcusem Grönholmem. Třetí byl Loeb.
Jan Kopecký nemohil na RZ objet Wilksovo stojící "dvojkolku" a ztartil mnoho času - spadl až na 36.místo.
Info po RZ9:
WILKS G. / PUGH P. (st. č. 28) Pravděpodobně zablokoval trať zkoušky. S největší pravděpodobností jej zastavila porucha motoru.
KOPECKÝ J. / SCHOVÁNEK F. (st. č. 20) "Wilksovo auto zůstalo stát přesně uprostřed cesty a nešlo objet."
GARDEMEISTER T. / HONKANEN J. (st. č. 21) Zůstal viset v závěji. "Přestřelil jsem jednu křižovatku, dostal hodiny a už to bylo."
ATKINSON Ch. / MACNEALL G. (st. č. 8) "Spadli jsme do závěje a nemohli jsme auto vydolovat zpátky na trať." Jeho Impreza WRC měla od vyprošťování ohlé blatníky.
HIRVONEN M. / LEHTINEN J. (st. č. 4) "Byla to šílená erzeta. Čas ale není špatný."
CARLSSON D. / GIRAUDET D. (st. č. 6) "Byla to jedna z nejnáročnějších zkoušek co pamatuji. Včera jsem si nevěřil a tohle mi taky moc nepřidalo."
LOEB S. / ELENA D. (st. č. 1) "Jedu dlouhé hřebíky a myslím, že je to správně. Je těžké udržet auto ve správném směru. Nejsem spokojený s časem."
SOLBERG P. / MILLS P. (st. č. 7) "Vše OK. Musíme se snažit. Loeb je blízko a útočí. Víme, že jede dlouhé hřebíky, takže je na tahu."
SOLBERG H. / MENKERUD C. (st. č. 10) "Nejsem vůbec spokojený s časem."
GALLI G. / BERNACCHINI G. (st. č. 19) "Bylo to moc dlouhé. Snažil jsem se najít kompromis mezi rychlostí a jistotou, ale nemohl jsem se do toho dostat."
HÀNNINEN J. / MARKKULA M. (st. č. 25) "Všude bylo moc sněhu. Jenom to klouzalo a klouzalo. Ve druhé polovině testu mi to přišlo jako kdyby auto řídil někdo jiný."
ØSTBERG M. / UNNERUD O.-K. (st. č. 23) "Bylo to strašné. Na trati leží asi deset centimetrů nového sněhu. Jel jsem pořád bokem, bylo to vzrušující."
SORDO D. / MARTI M. (st. č. 2) Stojí na RZ.
  • Na trati dnešní úvodní zkoušky se teplota pohybuje okolo nuly, vytrvale padá mokrý sníh.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama