Rally Norsko 2007 živě III.etapa - RZ 15 /24 km/

18. února 2007 v 11:58 | správce 2
První zkoušku třetí etapy vyhrál Loeb, který již však neriskuje a snaží se dojet pro nějaké body pro tým. Druhý byl Henning Solberg, který přeskočil v celkovém pořadí bratra Pettera a je na třetím místě. Třetí dojel Kirvonen, který stále vede.
Jan Kopecký dvanáctý, celkově si hlídá desátou pozici.
Info po RZ15:
MÖLDER J. / BECKER K. (st. č. 36) "Líbilo se mi to a neměli jsme žádné problémy. Užili jsme si to."
PINOMÄKI K. / NIKKOLA T. (st. č. 48) "Všechno šlo dobře. Našli jsme optimální nastavení auta, jsme spokojení. Hlavně v klidu dokončit."
SANDELL P. / AXELSSON E. (st. č. 31) "Jedeme v klidu, hlavně se udržet na cestě."
ANDERSSON P.-G. / ANDERSSON J. (st. č. 45) "Podmínky jsou nádherné, zkouška se mi moc líbila. Je to mnohem lepší než včera."
ÖSTBERG M. / UNNERUD O.-K. (st. č. 23) "Auto už funguje a jsme zpět na trati. Ale je těžké najít zpět motivaci. Pokusíme se zase dostat do tempa. Jinak to byl pěkný test."
SORDO D. / MARTI M. (st. č. 2) "V první vracečce mi zhasnul motor. Zkouška je jinak moc pěkná, hlavně její závěr."
WILSON M. / ORR M. (st. č. 16) "Je to jako rozjezd trochu náročné, ale snad to bude na další zkoušce lepší."
ATKINSON Ch. / MACNEALL G. (st. č. 8) "Dnes ráno už je to lepší."
HIRVONEN M. / LEHTINEN J. (st. č. 4) "Chceme vyhrát a získat první místo i pro tým. Je třeba se maximálně koncentrovat a vyvarovat se chyby."
GRÖNHOLM M. / RAUTIAINEN T. (st. č. 3) "Nesleduji splity. Prostě jedu." Na otázku, že má podobný čas jako Hirvonen odpověděl: "Jo, máme stejné auta a jsou podobně namalovaná."
SOLBERG P. / MILLS P. (st. č. 7) "Nemáme dlouhé hřebíky. Chyba. Brácha mě chce porazit, je to na něm."
SOLBERG H. / MENKERUD C. (st. č. 10) "Snažím se jet na maximum, jsem spokojený. Do cíle je hodně daleko a je to snad poprvé, co se tak moc snažím."
LATVALA J.-M. / ANTTILA M. (st. č. 9) "Před námi i za námi je minuta, takže se hlavně soustředím na svůj výkon a na to, abych dojel do cíle."
STOHL M. / MINOR I. (st. č. 5) "Jedeme na malých hřebících, delší by byly možná lepší."
GALLI G. / BERNACCHINI G. (st. č. 19) "S každou RZ a časy je to jako na houpačce - nahoru a dolů. Ale užívám si to."
PONS X. / AMIGO X. (st. č. 22) "Snažím se jet na maximum, mám dobrý pocit. Vše funguje dobře."
CARLSSON D. / GIRAUDET D. (st. č. 6) "Dneska to bylo fantastické, nádherná zkouška. Začátek byl těžký, úzká pasáž mezi bariérami, ale líbilo se mi to."
KOPECKÝ J. / SCHOVÁNEK F. (st. č. 20) "Povrch je umrzlý, oproti včerejšku je to mnohem lepší. Máme ale asi nějaký problém s motorem, nejede na plný výkon."
HÀNNINEN J. / MARKKULA M. (st. č. 25) "Možná jsem přehnal své nasazení po jednom z pomalejších horizontů jsem skončil mimo trať."
DALSJØ R. / LØVHØIDEN J.-O. (st. č. 26) "Je to mnohem lepší než včera, auto konečně sedí na cestě. Celkem se nám to povedlo."
MIKKELSEN A. / FLÖNE O. (st. č. 17) "Na trati je hodně sněhových bariér. Je to pro mě docela těžké."
LOEB S. / ELENA D. (st. č. 1) "Podmínky na trati jsou mnohem lepší než včera. Chtěl bych získat nějaké body pro tým. Provedli jsme pár změn v nastavení auta a dál pojedeme i v rámci testování."
  • V Hamaru je dnes ráno -1C, na RZ16 aktuálně -3.5C a vysvitlo slunce.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama