Rally Norsko 2007 živě III.etapa - RZ 18 /44 km/

18. února 2007 v 13:35 | správce 2 |  Aktuálně
Poslední předlouhou RZ Norské rally vyhrál Grönholm, druhý byl Henning Solberg a třetí Petter Solberg.
Jan Kopecký zajel poslední test na 14.místě. Celkově však skočil na bodované osmé místo, když v poslední přenáročné zkoušce udělal chybu Manfred Stohl a problémy postihli doposud osmého Ponse !!
Celkově tedy vyhrál Mikko Hirvonen, druhý skončil Marcus Grönholm, třetí je Henning Solberg, čtvrtý Petter Solberg, pátý Jarri-matti Latvala, šestý nakonec Gigi Galli, když v poslední RZ vyrobil chybu Manfred Stohl a ztratil na špičku přes 10 minut. Sedmý dokončil rally Dani Carlsson a osmý je JAN KOPECKÝ !
Rozhovory v cíli RALLY NORWAY 2007:
LOEB S. / ELENA D. (st. č. 1) "Včera jsem vyrobil nějaké chyby a ztratil moc času. Dneska bylo potřeba dojet a získat bod pro značku. Navíc jsme otestovali několik věcí. Nebyl to nejlepší víkend pro Citroen, ale příště to bude lepší. Nejsem úplně spokojený, musíme ještě zapracovat na nastavení pro tyto podmínky."
SOLBERG H. / MENKERUD C. (st. č. 10) Na startu RZ mu zhasnul motor.
PONS X. / AMIGO X. (st. č. 22) Stojí na RZ.
LINNERUD T. / ENGEN R. (st. č. 27) "Udělal jsem hodiny."
HÀNNINEN J. / MARKKULA M. (st. č. 25) "Byla to těžká rally, ale dobrá zkušenost. Doufám, že v Argentině získáme body do PCWRC."
MIKKELSEN A. / FLÖNE O. (st. č. 17) "Jsem moc rád. Bylo to neuvěřitelné. Teď jsme měli příliš vysokou teplotu motoru, jsem rád, že jsme dojeli."
KOPECKÝ J. / SCHOVÁNEK F. (st. č. 20) "V pátek jsem bohužel vyrobil chybu. Ale byla to dobrá a těžká rally, pro nás spousta zkušeností."
CARLSSON D. / GIRAUDET D. (st. č. 6) "Bojovali jsem o osmou příčku a asi se to povedlo, protože Pons byl mimo trať. Z našeho pohledu to nebyl špatný víkend. Výpadek Stohla mně mrzí."
GALLI G. / BERNACCHINI G. (st. č. 19) "Dostali jsme zprávu, co se stalo na trati a pak jsme trochu zklidnili. Byl to těžký a náročný víkend."
STOHL M. / MINOR I. (st. č. 5) Byl mimo trať přes devět minut, pokračuje.
LATVALA J.-M. / ANTTILA M. (st. č. 9) "Po pátečních problémech šlo už všechno dobře. Jsem strašně spokojený s výsledkem, byla to hodně těžká rally."
SOLBERG H. / MENKERUD C. (st. č. 10) "Nechal jsem na startu tak deset vteřin. Porazil jsem Pettera? Snažil jsem se, jel jsem spíš mimo cestu než po ní. Mám obrovskou radost."
SOLBERG P. / MILLS P. (st. č. 7) "Je to fajn že brácha vyhrál. Mohli jsme ho porazit, kdybychom měli dlouhé hřeby. Udělali jsme co se dalo."
GRÖNHOLM M. / RAUTIAINEN T. (st. č. 3) "Je to dobré, máme dobrou pozici v šampionátu. Vítězství by bylo lepší, ale nešlo to."
HIRVONEN M. / LEHTINEN J. (st. č. 4) "Bylo to dobré, bojovali jsme s Marcusem a Sebem a zvítězili. Byla to pro nás fantastická rally."
ATKINSON Ch. / MACNEALL G. (st. č. 8) "Mikko udělal v posledních letech kus práce zaslouženěn vyhrál. Už se těším do Mexika."
SORDO D. / MARTI M. (st. č. 2) "Bylo to pro mně strašně těžké. Moc to tu klouzalo a se svým výkonem nejsem moc spokojený."
PINOMÄKI K. / NIKKOLA T. (st. č. 48) Stojí na RZ.
WILSON M. / ORR M. (st. č. 16) "Jsem rád, že jsem v cíli, byla to moc těžká soutěž. Škoda včerejších problémů. Těším se, že si odpočinu."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama