Labská rally se pojede

31. května 2007 v 17:58 | správce 2 |  Mistrovství ČR
I když vedení VirginRacingTeamu, organizátora MČR Labská rally, chtělo původně celý závod z důvodu protestu chalupářů v některých obcích zrušit, došlo k radosti všech příznivců tohoto krásného sportu k opačnému rozhodnutí a Labská rally se pojede v náhradním termínu 9. - 10. listopadu 2007. Rozhodlo o tom vedení FAS v minulých dnech. Podmínkou je, že musejí pořadatelé předložit kompletní kladná rozhodnutí obcí a veškerá další povolení do 15.července tohoto roku.
Mám velkou radost z kladného rozhodnutí FASu, které nás však ještě více zavazuje k přípravě opravdu kvalitní soutěže. Myslím však, že ani závodníci, ani diváci nebudou litovat, protože tratě, které máme připraveny, jsou na české poměry neuvěřitelně technické a svým charakterem patří mezi to nejlepší co se dá nejen u nás najít. Ten květnový termín mě mrzí, protože bylo krásné počasí. Na druhou stranu podzim přinese méně problémů s obcemi. Vzhledem k extrémní klikatosti RZ uvidí diváci velké kusy průjezdů závodních aut, protože už nebude listí a tady je z jednoho místa vidět i devět zatáček. Doufám, že nebude sníh, který tady běžně touto dobou bývá," řekl předseda organizačního výboru Libor Pavlata, bývalý jezdec VirginRacingTeamu.
Tratě v oblasti kde např. trénuje i Honza Kopecký nebo Leoš Flídr doznají proti loňsku významných změn - ta nejvýraznější spočívá ve více než dvojnásobné délce uzavřených RZ tedy něco kolem 130 - 140km. Pořadatelé plánují i zpestření startovního pole posádkami ze zahraničí. Je se tedy na co těšit a tak jsou všichni fanoušci LABSKÉ RALLY zváni do Žamberku v Orlických horách!
 


Anketa

Pojedete na Rally Deutschland 2007?

Ano.
Snad ano.
Ne.
Ještě nevím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama