Na Valsšské rally uvidíme nakonec obě posádky s Fábiemi S2000 !

11. března 2009 v 19:39 | správce |  Mistrovství ČR
Po vydařené premiéře továrního týmu na Rally Monte Carlo, pokračuje program továrního týmu Škoda Motorsport startem na Valašské rally.
Na úspěšném "Monte", podpořené vítězstvím první soukromé Fabie Super 2000 řízené Patrikem Sandellem na Norské rally, navazuje program továrního týmu Škoda Motorsport účastí v prvním podniku Mezinárodního mistrovství České republiky, známé a oblíbené Valašské rally. Na start se 27. března postaví obě tovární posádky, Jan Kopecký s Petrem Starým a Juho Hänninen s Mikko Markkulou.

Šéf týmu Škoda Motorsport Michal Hrabánek nasazení na této rally komentuje: "Po Rallye Monte Carlo vítáme další možnost prověřit nasbírané poznatky a otestovat vůz v reálných podmínkách závodu. Chceme se opět posunout o kus dopředu ve vývoji vozu a přestože účast na Valašské rally věnujeme spíše testování vozu, budeme samozřejmě usilovat o co nejlepší výsledek. Zároveň naši účast považujeme za skvělou příležitost představit se českým fanouškům rally a poděkovat jim za dlouhodobou přízeň, kterou naposledy ukázali v Monte Carlu. Pro jezdce je závod zároveň tou nejlepší přípravou pro příští soutěže IRC."Ředitel Michal Hrabánek upřesňuje další nejbližší budoucnost Škody Motorsport: "V roce 2009 je naším cílem účast na přibližně šesti soutěžích šampionátu IRC a v rámci možností i vybraných závodů českého mistrovství. Po Valašce se budeme pilně připravovat na rally na Azorských ostrovech a po ní se velmi pravděpodobně objevíme v Rusku a na Barum rally ve Zlíně."

 


Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama